28 Temmuz 2008 Pazartesi

TELEFONUNUZ MU BOZULDU... süpriiiiz


Evet telefonum bozulduuuu... Olsuuun garantisi var. Hiiç üşenmeden tam üç vesaitle gidilen en yakın yetkili bayisine götürdüm... Telefonu aldılar ve size üç gün içinde bilgi mesajı gelecek dediler. Yooo üç gün bile sürmedi hemen ertesi gün geldi. Telefonunuzun ekonomik arızası mümkün değildir... Lütfen gelip alın yazıyordu ben hııııı dedim o da ne demek tabi kendi kendime neyse eve geldim ve yetkili bayi yi aradım. Bana böyle bir mesaj geldi ne demek dedim.
Ne dese beğenirsiniz ? Ana kart ısıtılmış... Efendim o ne demek yani telofonunuz açılmış, nasıııl yani yetkili olmayan bir kişi tarafından müdahale görmüş....
Ben bu telefonu aldım ve bozulur bozulmaz hiç üşenmeden yetkili bayisine götürdüm. Yetkisiz kişiye müdahele ettirmedim. böyle bir uygulama yooook ben bunları tabi ki ithalatçı firmaya anlatıyorum. sonuç sıfııııır .Bizim teknik elamanımızın raporu vaaaaar diyooo iyide ben yok mu diyom böyle bir rapor varsa senin telefonunun bana satılmadan önce böyle bir uygulama görüp satışa çıkarıldıysaaa ben bunu nereden bileceğim ki... Benim suçum neee
Bilmiyorum size aktarabildimmi ama daha telefonun garantisi dolmadan bozuluyor ve siz bunun tamirat görmüş bir telefon olduğunu öğreniyorsunuz.
Bu olaydan neler öğrendik:
Bir: telefonlarda anakart varmııış
İki: bir de ısıtılıyormuş.
Üç: garantisi var mııı belli değil olmayabiliyoooo
Dört: bunu yazmıyım ayıp olacak.
beş:ekonomik arıza mümkün olmuyormuş.
altı: telefonu satın almadan önce açılıp açılmadığı bilenemiyoooo
Yedi: Sizde keriz gibi gidip garantili mal alyorum deyip parayı bastırıyormuşsuuz.
Benim bayaaaa kültürüm arttı. Yani yeni terimler öğrendim bu sayede.
Malına sahip çık kardeşim... Koskoca fimasın telefonu ilk tüketicinin açması için bir ambalaj akıl edemiyormusun. Yoksa işine mi gelmiyo? düşük kalite mallarımı piyasaya sürüyorsunuz.
İsminin karalanmasına ne fırsat veriyorsun.

2 yorum:

uctemmuz dedi ki...

Çok can sıkıcı ya...
Mesaj alınmıştır...;)
Umarım halledebilirsin sensizkenciğim...

sensizken dedi ki...

Benden kaçar mıııı :) Hoşgeldin...
Tatil nasıl geçti? Benim içinde dinlendin mi? Bizi özledin mi:)